ismail Kaya Motosikletli kuryeingiltere'de kesinlikle bir kurye şirketi derdi yoktur. Bir kasabada yada otoyolda bir kargo minibüsü görmeden aşırı ilerlemeniz gerekmez. birçok kişinin kurye şirketleri, bir yerden diğerine sevkıyat (paket yada parsel) almak için esas bir hizmet sunmaktadır. ayrıca, bir kurye şirketine müşterilerinin taleplerini karşılamak için değişik hizmetler sunmak zorundayız.

Birleşik Krallık kurye şirketleri tarafından sağlanan 5 farklı hizmet çeşidi:

Uluslararası Kurye - Hizmetin ismi birazcık veriyor, lakin Uluslararası Kurye servisi, hava veya deniz taşımacılığı gerekmeksizin paketlerini bir ülkeden diğerine almak için müşterilere bir çözüm getirmekle ilgilidir. ınternational Courier servisi, Uluslararası Express (ertesi Gün) veya Standart (5-7 gün) bunun gibi ayrıcalıklı kılık değiştiricilerde de olabilmekte.

Express kurye - Son dakika gönderen bir paket mi lazım? tıpkı gün gelmesi gerekiyor metre? Same Day Express kurye servisi için problem değil. Bu servis sık şekilde Same Day Courier, Express Courier ve Bisiklet Courier bunun gibi farklı kılık değiştiricilerle gelebilir ancak gerçekte hepsi aynı hizmeti sunar - gönderdiğiniz aynı günde parselinizi varış yerine getirir. Bu hizmet, şehirde, özellikle de hukuk firmalarında çok fazla popüler

24 saat kurye - Sabahları Londra'da acil teslimat yapılması gerekiyor mt.? Bir gecede bir kurye servisine ihtiyacınız mevcut! Karanlık saatler ve sabah erken saatlerde kuryeler sebebi ile nakledilen bu servis, ertesi gün belirli bir zaman öncelikle parselinizi varış yerine götürmesini garanti eder.

Bisikletli kurye - Londra, çok trafik taşıyan kurye şirketleri için birçok zorluk çıkarmaktadır. mühim olan, onları rahatsız etmelerine izin vermedikleri. Londra'daki çok sayıda kuryeler, müşterilerin paketlerini zamanında teslim etmelerini sağlamak için trafiği yenmek için motosiklet veya motosiklet kullanmaktadır.

Standart moto Kurye Servisi - Teslimatınızda bir zaman kısıtlamanız olmadan, standart servis en maliyet etkin olmakla birlikte belirli bir zamandan 2-üç gün daha uzun sürebilir. Bu hizmet çoğunlukla internette ürün sipariş ederken görülmektedir.

işte elinizde. ingiltere kurye şirketleri tarafından sağlanan 5 farklı hizmet. Bir dahaki sefere Londra'dan New York'a ulaşmak için acil bir teslimata ihtiyacınız olduğunda ne isteyeceğinizi biliyorsunuz! motorlu kurye hizmetlerimiz 24 saat hizmet vermekteyiz kurye hizmet sektöründe hedeflerine ulaşan kurye focus avcılar ilçesinde bulunan abone müşterilerine özel indirimler ve express avcılar kuryede saat ve süre sınırlaması olmamakta.
Kurye focus ve fsm kurye ile aynı çatı altında bütün istanbul ve yakın illere 2 kuruluş hizmet vermektedir çok aşırı yakın bir zamanda bizim online kurye ile güçlerini birleştirme yoluna girecek fokus kurye bu birleşme ile bütün türkiye çapında kurye hizmetleri sunacaktır.
Express kurye denilence aklımıza sürat güven emniyetli teslimat gelir fokus kurye ile istanbul içi 60 ile 120 dakika içerisinden teslimatlarınız sizlerden alınır ve bu süreler arasında gidecek adrese sürat güvenilir ve emniyetli bir şekilde teslimat gerçekleşmektedir avcılar moto kurye hizmetimiz express kuryede sürat güven ve evraklarınızın emniyetinden kurye sorumludur.
Moto kurye avcılar normal mesai saatimiz sabah 08:30 ile 18:00 arasında avcılar moto kurye hizmetleridir.Mesai saatleri dışında yapılan tüm gönderileriniz farklı hizmet kapsamına alınır ve gönderileriniz sürat ve güvenilir bir şeklide istanbul ve yakın illere teslimat gerçekleşmekte olur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *